Os 7952/3 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožmitál pod Třemšínem | 12.19 | 0.00 | 2 | ||
Zdice | 0.00 | 10.36 | 3 | ||
Libomyšl | 10.41 | 10.41 | |||
Lochovice | 10.45 | 10.47 | 3 | ||
Rejkovice | 10.52 | 10.52 | |||
Jince | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Bratkovice | 11.05 | 11.06 | 1 | ||
Příbram | 11.14 | 11.15 | 3 | ||
Milín | 11.25 | 11.26 | 3 | ||
Ostrov u Tochovic | 11.29 | 11.30 | |||
Tochovice | 11.34 | 11.35 | 2 | ||
Březnice | 11.41 | 12.06 | 1/3 | ||
Zadní Poříčí | 12.10 | 12.10 | |||
Oslí | 12.13 | 12.13 | |||
Skuhrov pod Třemšínem | 12.16 | 12.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök