Os 7644 | |
Řazení vlaku: 842 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 23.59 | 0.00 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 22.50 | 2v | ||
Plzeň-Bílá Hora | 22.55 | 22.56 | |||
Plzeň-Bolevec | 22.59 | 23.00 | |||
Plzeň-Orlík | 23.03 | 23.03 | |||
Třemošná u Plzně | 23.06 | 23.06 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 23.12 | 23.12 | |||
Horní Bříza | 23.16 | 23.17 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 23.22 | 23.22 | |||
Kaznějov | 23.28 | 23.30 | 3 | ||
Plasy | 23.36 | 23.37 | 2 | ||
Horní Hradiště | 23.40 | 23.40 | |||
Mladotice zastávka | 23.44 | 23.45 | |||
Mladotice | 23.47 | 23.48 | 3 | ||
Potvorov | 23.54 | 23.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök