Os 7640 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatno u Jesenice | 18.43 | 0.00 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 17.15 | 1v | ||
Plzeň-Bílá Hora | 17.20 | 17.21 | |||
Plzeň-Bolevec | 17.24 | 17.25 | |||
Plzeň-Orlík | 17.28 | 17.28 | |||
Třemošná u Plzně | 17.31 | 17.32 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 17.38 | 17.39 | |||
Horní Bříza | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 17.49 | 17.50 | |||
Kaznějov | 17.55 | 17.56 | 2 | ||
Plasy | 18.02 | 18.03 | 2 | ||
Horní Hradiště | 18.06 | 18.07 | |||
Mladotice zastávka | 18.11 | 18.12 | |||
Mladotice | 18.15 | 18.16 | 3 | ||
Potvorov | 18.24 | 18.24 | |||
Žihle | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Pastuchovice | 18.37 | 18.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster