Os 7429 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 23.44 | 0.00 | 1z | ||
Domažlice | 0.00 | 22.35 | 4 | ||
Milavče | 22.41 | 22.42 | |||
Blížejov | 22.46 | 22.47 | 2 | ||
Osvračín | 22.51 | 22.52 | |||
Staňkov | 22.56 | 22.56 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 23.00 | 23.01 | |||
Holýšov | 23.04 | 23.04 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 23.09 | 23.09 | |||
Stod | 23.13 | 23.13 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 23.17 | 23.17 | |||
Zbůch | 23.21 | 23.22 | |||
Nýřany | 23.26 | 23.26 | 2 | ||
Tlučná | 23.29 | 23.30 | |||
Vejprnice | 23.34 | 23.34 | 3 | ||
Plzeň-Skvrňany | 23.39 | 23.39 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 23.41 | 23.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci