Os 7420 | |
Řazení vlaku: 754 + Bt278 + 3xBdt279 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 17.45 | 0.00 | 5 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 16.16 | 4z | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 16.18 | 16.20 | 1 | ||
Plzeň-Skvrňany | 16.23 | 16.23 | |||
Vejprnice | 16.28 | 16.29 | 4 | ||
Tlučná | 16.33 | 16.34 | |||
Nýřany | 16.37 | 16.46 | 2 | ||
Zbůch | 16.51 | 16.52 | |||
Chotěšov u Stoda | 16.56 | 16.56 | |||
Stod | 17.00 | 17.01 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 17.04 | 17.04 | |||
Holýšov | 17.09 | 17.13 | 3 | ||
Dolní Kamenice | 17.16 | 17.16 | |||
Staňkov | 17.22 | 17.23 | 3 | ||
Osvračín | 17.27 | 17.28 | |||
Blížejov | 17.32 | 17.33 | 3 | ||
Milavče | 17.37 | 17.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci