R 725 | |
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs450 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 20.36 | 0.00 | 5 | ||
Ústí nad Labem západ | 0.00 | 18.45 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 18.49 | 18.50 | 2 | ||
Litoměřice město | 19.08 | 19.10 | |||
Štětí | 19.26 | 19.27 | 4 | ||
Mělník | 19.36 | 19.38 | 2 | ||
Všetaty | 19.45 | 19.46 | 2/2 | ||
Stará Boleslav | 19.55 | 19.55 | 2 | ||
Lysá nad Labem | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 20.14 | 20.16 | 1 | ||
Poděbrady | 20.21 | 20.23 | 1/2 | ||
Velký Osek | 20.28 | 20.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster