..: Trasa vlaku R 725 - JŘ 2008 :..
R 725
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs450 + 2xB249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  20.36 0.00 5
  Ústí nad Labem západ  0.00 18.45 4
  Ústí nad Labem-Střekov  18.49 18.50 2
  Litoměřice město  19.08 19.10  
  Štětí  19.26 19.27 4
  Mělník  19.36 19.38 2
  Všetaty  19.45 19.46 2/2
  Stará Boleslav  19.55 19.55 2
  Lysá nad Labem  20.03 20.04 2
  Nymburk hlavní nádraží  20.14 20.16 1
  Poděbrady  20.21 20.23 1/2
  Velký Osek  20.28 20.29 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster