R 716 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + 2xB249 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 15.09 | 0.00 | 4 | ||
Kolín | 0.00 | 13.15 | 5 | ||
Velký Osek | 13.21 | 13.22 | 4 | ||
Poděbrady | 13.28 | 13.29 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.35 | 13.39 | 1 | ||
Lysá nad Labem | 13.49 | 13.51 | 1/2 | ||
Stará Boleslav | 13.58 | 13.58 | 3 | ||
Všetaty | 14.07 | 14.08 | 2/1 | ||
Mělník | 14.15 | 14.16 | 3 | ||
Štětí | 14.26 | 14.27 | 5 | ||
Litoměřice město | 14.43 | 14.45 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 15.03 | 15.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster