..: Trasa vlaku R 716 - JŘ 2008 :..
R 716
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + 2xB249 + BDs450 + AB349  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem západ  15.09 0.00 4
  Kolín  0.00 13.15 5
  Velký Osek  13.21 13.22 4
  Poděbrady  13.28 13.29 2
  Nymburk hlavní nádraží  13.35 13.39 1
  Lysá nad Labem  13.49 13.51 1/2
  Stará Boleslav  13.58 13.58 3
  Všetaty  14.07 14.08 2/1
  Mělník  14.15 14.16 3
  Štětí  14.26 14.27 5
  Litoměřice město  14.43 14.45  
  Ústí nad Labem-Střekov  15.03 15.05 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster