..: Trasa vlaku R 713 - JŘ 2008 :..
R 713
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs450 + 2xB249 + Bdt279  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  8.36 0.00 5
  Ústí nad Labem západ  0.00 6.45 4
  Ústí nad Labem-Střekov  6.49 6.50 2
  Litoměřice město  7.08 7.10  
  Štětí  7.26 7.27 4
  Mělník  7.36 7.38 2
  Všetaty  7.45 7.46 2/2
  Stará Boleslav  7.55 7.55 2
  Lysá nad Labem  8.03 8.04 2
  Nymburk hlavní nádraží  8.14 8.16 1
  Poděbrady  8.21 8.23 1/2
  Velký Osek  8.28 8.29 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster