Os 7081 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 17.47 | 0.00 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 0.00 | 17.06 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 17.11 | 17.12 | 3 | ||
Málkov | 17.17 | 17.17 | |||
Chomutov | 17.22 | 17.24 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 17.26 | 17.27 | |||
Jirkov zastávka | 17.30 | 17.31 | |||
Kyjice | 17.34 | 17.35 | 1 | ||
Třebušice | 17.40 | 17.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia