Os 6826/7 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.55 | 0.00 | 1 | ||
Most | 18.52 | 0.00 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 17.28 | 2 | ||
Vilsnice | 17.31 | 17.32 | |||
Choratice | 17.34 | 17.35 | |||
Dobkovice | 17.36 | 17.37 | |||
Povrly-Roztoky | 17.40 | 17.40 | |||
Povrly | 17.43 | 17.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 17.45 | 17.46 | |||
Mojžíř | 17.47 | 17.48 | |||
Neštěmice | 17.49 | 17.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 17.52 | 17.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 17.57 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 17.59 | 18.00 | 2 | ||
Chabařovice | 18.07 | 18.08 | 3/1 | ||
Bohosudov | 18.10 | 18.11 | 2 | ||
Proboštov | 18.13 | 18.14 | |||
Teplice v Čechách | 18.17 | 18.18 | 2 | ||
Řetenice | 18.20 | 18.21 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Duchcov | 18.27 | 18.28 | |||
Želénky | 18.30 | 18.31 | |||
Chotějovice | 18.33 | 18.34 | |||
Bílina | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Bílina kyselka | 18.40 | 18.41 | |||
Želenice nad Bílinou | 18.45 | 18.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök