R 676 | |
Řazení vlaku: 363 + 5xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee145 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.05 | 0.00 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 10.24 | II | ||
Brno-Královo Pole | 10.34 | 10.35 | 3/2 | ||
Tišnov | 10.50 | 10.51 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 11.31 | 11.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 11.43 | 11.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 11.56 | 11.58 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 12.12 | 12.13 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 12.36 | 12.37 | |||
Čáslav | 12.49 | 12.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 12.58 | 12.59 | 2/2 | ||
Kolín | 13.09 | 13.11 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök