Os 6523 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žatec západ | 20.23 | 0.00 | 3 | ||
Most | 0.00 | 19.33 | 2 | ||
Obrnice | 19.38 | 19.38 | 1 | ||
Volevčice | 19.49 | 19.49 | |||
Počerady | 19.51 | 19.52 | 3 | ||
Výškov v Čechách | 19.56 | 19.56 | |||
Postoloprty | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Lišany u Žatce | 20.07 | 20.07 | 2 | ||
Dolejší Hůrky | 20.10 | 20.10 | |||
Tvršice | 20.15 | 20.15 | |||
Žatec | 20.20 | 20.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci