Os 6516 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.19 | 0.00 | 2 | ||
Žatec západ | 0.00 | 15.32 | 3 | ||
Žatec | 15.34 | 15.35 | 3 | ||
Tvršice | 15.39 | 15.39 | |||
Dolejší Hůrky | 15.43 | 15.43 | |||
Lišany u Žatce | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Postoloprty | 15.51 | 15.52 | 2 | ||
Výškov v Čechách | 15.57 | 15.57 | |||
Počerady | 16.00 | 16.01 | 3 | ||
Volevčice | 16.04 | 16.04 | |||
Obrnice | 16.13 | 16.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci