Os 6401 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 6.39 | 0.00 | 1/1 | ||
Ústí nad Labem západ | 0.00 | 5.03 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 5.07 | 5.08 | 3 | ||
Sebuzín | 5.15 | 5.15 | 3 | ||
Libochovany | 5.19 | 5.20 | |||
Velké Žernoseky | 5.25 | 5.25 | 4 | ||
Litoměřice město | 5.29 | 5.31 | |||
Křešice u Litoměřic | 5.36 | 5.36 | |||
Polepy | 5.39 | 5.40 | 3 | ||
Hoštka | 5.45 | 5.46 | 3 | ||
Štětí | 5.52 | 5.54 | 4 | ||
Liběchov | 5.58 | 5.59 | 4 | ||
Mělník-Mlazice | 6.03 | 6.03 | |||
Mělník | 6.06 | 6.07 | 2 | ||
Malý Újezd | 6.09 | 6.10 | |||
Všetaty | 6.15 | 6.16 | 2/2 | ||
Ovčáry | 6.20 | 6.21 | |||
Dřísy | 6.23 | 6.23 | 3 | ||
Stará Boleslav | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Otradovice | 6.31 | 6.31 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 6.34 | 6.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy