R 635 | |
Řazení vlaku: 363 + 5xB249 + BDbmsee448 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.04 | 0.00 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 11.11 | 7 | ||
Praha-Vršovice | 11.15 | 11.16 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 12.04 | 12.06 | 3 | ||
Olbramovice | 12.18 | 12.20 | 3 | ||
Tábor | 12.55 | 12.58 | 1/3 | ||
Sezimovo Ústí | 13.04 | 13.05 | |||
Planá nad Lužnicí | 13.09 | 13.10 | 2/2 | ||
Soběslav | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 13.27 | 13.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök