Os 6313 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 11.24 | 0.00 | 1 | ||
Černousy | 0.00 | 10.30 | |||
Filipovka | 10.32 | 10.32 | |||
Višňová | 10.35 | 10.35 | 2 | ||
Minkovice | 10.38 | 10.38 | |||
Frýdlant v Čechách | 10.45 | 10.47 | 3 | ||
Raspenava | 10.53 | 10.59 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 11.06 | 11.07 | |||
Mníšek u Liberce | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Krásná Studánka | 11.16 | 11.16 | |||
Stráž nad Nisou | 11.19 | 11.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci