Os 6047 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.28 | 0.00 | 3 | ||
Mladá Boleslav město | 0.00 | 13.37 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 13.43 | 13.47 | 2 | ||
Nepřevázka | 13.54 | 13.54 | |||
Dobrovice | 13.57 | 13.58 | 2 | ||
Voděrady | 14.01 | 14.01 | |||
Luštěnice-Újezd | 14.04 | 14.05 | 2 | ||
Čachovice | 14.10 | 14.14 | 2 | ||
Všejany | 14.17 | 14.17 | |||
Veleliby | 14.23 | 14.24 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök