Os 6015 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.58 | 0.00 | 2 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 20.43 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 20.50 | 20.50 | 3 | ||
Jestřebí | 20.54 | 20.54 | 2 | ||
Staré Splavy | 20.58 | 20.59 | |||
Doksy | 21.02 | 21.03 | 2 | ||
Okna | 21.09 | 21.15 | 2 | ||
Bezděz | 21.21 | 21.22 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 21.27 | 21.27 | |||
Bělá pod Bezdězem | 21.31 | 21.32 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 21.36 | 21.36 | |||
Malá Bělá | 21.42 | 21.42 | |||
Bakov nad Jizerou | 21.45 | 21.47 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 21.52 | 21.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci