Os 6008 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.13 | 0.00 | |||
Bakov nad Jizerou | 0.00 | 14.03 | 4 | ||
Malá Bělá | 14.06 | 14.06 | |||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 14.11 | 14.11 | |||
Bělá pod Bezdězem | 14.15 | 14.16 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 14.21 | 14.21 | |||
Bezděz | 14.28 | 14.31 | 2 | ||
Okna | 14.36 | 14.36 | 2 | ||
Doksy | 14.42 | 14.53 | 2 | ||
Staré Splavy | 14.55 | 14.56 | |||
Jestřebí | 15.00 | 15.01 | 2 | ||
Srní u České Lípy | 15.05 | 15.06 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster