Os 5912 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 15.50 | 0.00 | 2/2 | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 14.36 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 14.40 | 14.41 | |||
Okrouhlice | 14.45 | 14.46 | 4 | ||
Pohleď | 14.50 | 14.50 | |||
Světlá nad Sázavou | 14.54 | 14.55 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 14.58 | 14.59 | |||
Sázavka | 15.04 | 15.04 | |||
Leština u Světlé | 15.08 | 15.09 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 15.12 | 15.13 | |||
Vlkaneč | 15.16 | 15.17 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 15.24 | 15.25 | |||
Golčův Jeníkov | 15.28 | 15.29 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 15.33 | 15.34 | |||
Čáslav | 15.39 | 15.40 | 4 | ||
Třebešice | 15.44 | 15.44 | |||
Církvice | 15.46 | 15.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster