Os 5880 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 20.57 | 0.00 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 20.38 | 3 | ||
Nymburk město | 20.41 | 20.42 | 1/2 | ||
Hořátev | 20.45 | 20.45 | |||
Sadská | 20.49 | 20.50 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | 20.52 | 20.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci