Os 5472 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jilemnice | 20.06 | 0.00 | 3 | ||
Jaroměř | 0.00 | 18.23 | 4 | ||
Jaroměř zastávka | 18.27 | 18.27 | |||
Kuks | 18.33 | 18.33 | |||
Žireč | 18.36 | 18.36 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 18.41 | 18.43 | 2 | ||
Bílá Třemešná | 18.50 | 18.50 | 3 | ||
Mostek | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Borovnička | 19.02 | 19.02 | |||
Borovnice | 19.08 | 19.08 | |||
Horka u Staré Paky | 19.12 | 19.13 | |||
Levínská Olešnice | 19.17 | 19.17 | |||
Stará Paka | 19.22 | 19.37 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 19.42 | 19.42 | |||
Tample | 19.45 | 19.45 | |||
Roztoky u Jilemnice | 19.48 | 19.48 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 19.55 | 20.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster