..: Trasa vlaku Os 5472 - JŘ 2008 :..
Os 5472
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jilemnice  20.06 0.00 3
  Jaroměř  0.00 18.23 4
  Jaroměř zastávka  18.27 18.27  
  Kuks  18.33 18.33  
  Žireč  18.36 18.36  
  Dvůr Králové nad Labem  18.41 18.43 2
  Bílá Třemešná  18.50 18.50 3
  Mostek  18.58 18.59 2
  Borovnička  19.02 19.02  
  Borovnice  19.08 19.08  
  Horka u Staré Paky  19.12 19.13  
  Levínská Olešnice  19.17 19.17  
  Stará Paka  19.22 19.37  
  Bělá u Staré Paky zastávka  19.42 19.42  
  Tample  19.45 19.45  
  Roztoky u Jilemnice  19.48 19.48 2
  Martinice v Krkonoších  19.55 20.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster