..: Trasa vlaku Os 5468 - JŘ 2008 :..
Os 5468
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jablonec nad Jizerou  16.41 0.00 3
  Jaroměř  0.00 14.23 4
  Jaroměř zastávka  14.27 14.27  
  Kuks  14.33 14.33  
  Žireč  14.36 14.36  
  Dvůr Králové nad Labem  14.41 14.43 2
  Bílá Třemešná  14.50 14.50 3
  Mostek  14.58 14.59 2
  Borovnička  15.02 15.02  
  Borovnice  15.08 15.08  
  Horka u Staré Paky  15.12 15.13  
  Levínská Olešnice  15.17 15.17  
  Stará Paka  15.22 15.37  
  Bělá u Staré Paky zastávka  15.42 15.42  
  Tample  15.45 15.45  
  Roztoky u Jilemnice  15.48 15.48 2
  Martinice v Krkonoších  15.55 16.00 2
  Jilemnice  16.06 16.10 3
  Hrabačov  16.14 16.16 3
  Víchová nad Jizerou  16.19 16.19  
  Horní Sytová  16.22 16.22  
  Poniklá  16.26 16.28 2
  Poniklá zastávka  16.32 16.32  
  Jablonec nad Jizerou-Hradsko  16.36 16.36  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia