Os 5101 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 7.19 | 0.00 | 3 | ||
Broumov | 0.00 | 5.10 | 2 | ||
Broumov-Olivětín | 5.15 | 5.15 | |||
Hynčice | 5.19 | 5.19 | |||
Ruprechtice | 5.22 | 5.22 | |||
Meziměstí | 5.25 | 5.32 | |||
Březová u Broumova | 5.36 | 5.37 | |||
Bohdašín | 5.39 | 5.40 | |||
Teplice nad Metují | 5.43 | 5.44 | |||
Česká Metuje | 5.51 | 5.51 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 5.54 | 5.55 | |||
Police nad Metují | 5.58 | 6.00 | 2 | ||
Hronov zastávka | 6.03 | 6.04 | |||
Hronov | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Velké Poříčí | 6.10 | 6.11 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 6.13 | 6.13 | |||
Náchod-Běloves | 6.15 | 6.16 | |||
Náchod | 6.19 | 6.20 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 6.24 | 6.24 | |||
Václavice | 6.29 | 6.36 | 3 | ||
Nové Město nad Metují | 6.41 | 6.43 | 1 | ||
Černčice | 6.47 | 6.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 6.49 | 6.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 6.53 | 6.53 | |||
Pohoří | 6.56 | 6.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 6.59 | 7.00 | 2 | ||
Očelice | 7.05 | 7.06 | |||
Bolehošť | 7.09 | 7.11 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök