Os 4771 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 17.57 | 0.00 | 4 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 17.15 | 4 | ||
Semanín | 17.20 | 17.20 | |||
Opatov | 17.23 | 17.24 | 4 | ||
Opatovec | 17.27 | 17.27 | |||
Svitavy | 17.30 | 17.31 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 17.34 | 17.34 | |||
Hradec nad Svitavou | 17.37 | 17.38 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 17.43 | 17.44 | |||
Březová nad Svitavou | 17.46 | 17.47 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 17.48 | 17.49 | |||
Rozhraní | 17.51 | 17.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci