Os 4717 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 12.39 | 0.00 | 2 | ||
Letovice | 0.00 | 11.02 | 4 | ||
Letovice zastávka | 11.04 | 11.05 | |||
Zboněk | 11.07 | 11.07 | |||
Svitávka | 11.10 | 11.10 | |||
Skalice nad Svitavou | 11.13 | 11.14 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 11.18 | 11.19 | |||
Rájec-Jestřebí | 11.22 | 11.23 | 2 | ||
Dolní Lhota | 11.25 | 11.26 | |||
Blansko město | 11.28 | 11.30 | |||
Blansko | 11.31 | 11.33 | 2 | ||
Adamov zastávka | 11.39 | 11.40 | |||
Adamov | 11.41 | 11.42 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 11.45 | 11.46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 11.50 | 11.51 | |||
Brno-Židenice | 11.57 | 11.58 | |||
Brno hlavní nádraží | 12.02 | 12.07 | II | ||
Brno-Chrlice | 12.16 | 12.17 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 12.23 | 12.27 | 2 | ||
Újezd u Brna | 12.28 | 12.29 | |||
Hostěrádky-Rešov | 12.32 | 12.33 | |||
Zbýšov | 12.35 | 12.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster