Os 4611 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 15.32 | 0.00 | 1 | ||
Žďár nad Sázavou | 0.00 | 12.45 | 3/5 | ||
Ostrov nad Oslavou | 12.52 | 12.52 | 1/1 | ||
Laštovičky | 12.55 | 12.56 | |||
Sklené nad Oslavou | 13.00 | 13.00 | 2/1 | ||
Křižanov | 13.06 | 13.07 | 3 | ||
Ořechov | 13.12 | 13.13 | |||
Osová Bítýška | 13.16 | 13.16 | |||
Vlkov u Tišnova | 13.19 | 13.20 | 1/1 | ||
Níhov | 13.24 | 13.24 | |||
Řikonín | 13.28 | 13.29 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 13.32 | 13.32 | |||
Tišnov | 13.37 | 13.41 | 3/1 | ||
Hradčany | 13.43 | 13.44 | |||
Čebín | 13.46 | 13.47 | |||
Kuřim | 13.52 | 13.53 | 2/1 | ||
Česká | 13.56 | 13.57 | |||
Brno-Řečkovice | 14.01 | 14.01 | |||
Brno-Královo Pole | 14.04 | 14.05 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 14.07 | 14.08 | |||
Brno-Židenice | 14.13 | 14.14 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.18 | 14.23 | III | ||
Brno-Horní Heršpice | 14.27 | 14.27 | 7 | ||
Modřice | 14.31 | 14.32 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 14.35 | 14.35 | |||
Rajhrad | 14.37 | 14.38 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 14.41 | 14.42 | |||
Hrušovany u Brna | 14.44 | 14.45 | 2 | ||
Žabčice | 14.48 | 14.48 | |||
Vranovice | 14.53 | 14.56 | 1/1 | ||
Pouzdřany | 14.59 | 15.00 | |||
Popice | 15.03 | 15.03 | |||
Šakvice | 15.06 | 15.07 | 2 | ||
Zaječí | 15.11 | 15.12 | 1/2 | ||
Rakvice | 15.16 | 15.16 | |||
Podivín | 15.20 | 15.21 | 1/4 | ||
Ladná | 15.24 | 15.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci