Vlak 4375 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 19.17 | 0.00 | 3 | ||
Uherský Brod | 0.00 | 18.10 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 18.14 | 18.15 | 3 | ||
Šumice | 18.18 | 18.19 | |||
Nezdenice | 18.22 | 18.22 | 3 | ||
Záhorovice | 18.25 | 18.26 | |||
Bojkovice | 18.29 | 18.30 | 3 | ||
Bojkovice město | 18.32 | 18.33 | |||
Pitín zastávka | 18.37 | 18.37 | |||
Hostětín | 18.45 | 18.45 | |||
Slavičín | 18.51 | 18.51 | 3 | ||
Divnice | 18.55 | 18.55 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 18.57 | 18.58 | 3 | ||
Popov | 19.03 | 19.04 | |||
Bylnice | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Svatý Štěpán | 19.14 | 19.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök