Os 4343 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 19.27 | 0.00 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 18.14 | 1vlevo/1 | ||
Uherské Hradiště | 18.20 | 18.22 | 2 | ||
Kunovice | 18.24 | 18.24 | |||
Vésky | 18.45 | 18.45 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.48 | 18.49 | |||
Hradčovice | 18.53 | 18.54 | 2 | ||
Havřice | 18.58 | 18.59 | |||
Uherský Brod | 19.02 | 19.03 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Šumice | 19.11 | 19.12 | |||
Nezdenice | 19.15 | 19.15 | 3 | ||
Záhorovice | 19.19 | 19.19 | |||
Bojkovice | 19.23 | 19.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci