Os 4243 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.41 | 0.00 | 2 | ||
Břeclav | 0.00 | 19.49 | 3 | ||
Hrušky zastávka | 19.56 | 19.56 | |||
Moravská Nová Ves | 19.59 | 20.00 | 1/2 | ||
Lužice | 20.03 | 20.04 | 1/4 | ||
Hodonín | 20.08 | 20.09 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 20.13 | 20.13 | |||
Rohatec | 20.15 | 20.16 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 20.22 | 20.23 | 2 | ||
Moravský Písek | 20.27 | 20.28 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 20.30 | 20.30 | |||
Nedakonice | 20.34 | 20.35 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 20.37 | 20.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia