Os 4042 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 7.13 | 0.00 | |||
Přerov | 0.00 | 5.59 | 3 | ||
Věžky | 6.05 | 6.05 | 1 | ||
Chropyně | 6.10 | 6.14 | 4 | ||
Kojetín | 6.18 | 6.19 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 6.23 | 6.23 | |||
Němčice nad Hanou | 6.26 | 6.27 | 3 | ||
Nezamyslice | 6.31 | 6.57 | 2 | ||
Chvalkovice na Hané | 7.01 | 7.01 | |||
Ivanovice na Hané | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Hoštice-Heroltice | 7.07 | 7.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök