Os 4003 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.31 | 0.00 | I | ||
Rájec-Jestřebí | 0.00 | 8.53 | 2 | ||
Dolní Lhota | 8.55 | 8.56 | |||
Blansko město | 8.58 | 9.00 | |||
Blansko | 9.01 | 9.03 | 2 | ||
Adamov zastávka | 9.09 | 9.10 | |||
Adamov | 9.11 | 9.12 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 9.15 | 9.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 9.20 | 9.21 | |||
Brno-Židenice | 9.26 | 9.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci