Os 3168 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 15.26 | 0.00 | 2 | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 0.00 | 14.16 | 3 | ||
Čeladná | 14.21 | 14.22 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 14.27 | 14.31 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 14.39 | 14.49 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 14.51 | 14.51 | |||
Veřovice | 14.59 | 15.05 | 3 | ||
Mořkov hlavní trať | 15.11 | 15.11 | |||
Hostašovice | 15.17 | 15.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia