Os 28406 | |
Řazení vlaku: 113 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 9.02 | 0.00 | 2 | ||
Tábor | 0.00 | 8.14 | bechyňské | ||
Horky u Tábora | 8.22 | 8.22 | |||
Slapy | 8.26 | 8.27 | 2 | ||
Libějice | 8.29 | 8.29 | |||
Malšice | 8.32 | 8.34 | 3 | ||
Čenkov u Malšic | 8.38 | 8.38 | |||
Třebelice | 8.41 | 8.41 | |||
Všechlapy | 8.42 | 8.42 | |||
Bechyňská Smoleč | 8.46 | 8.46 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Bežerovice | 8.56 | 8.56 | |||
Bechyně zastávka | 8.59 | 8.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster