Os 2805 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třinec (Trzyniec) | 0.31 | 0.00 | 2 | ||
Havířov-Suchá | 0.03 | 0.03 | |||
Horní Suchá | 0.05 | 0.05 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 0.08 | 0.09 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 0.15 | 0.15 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 0.20 | 0.21 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 0.24 | 0.24 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 0.27 | 0.27 | |||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 23.31 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 23.37 | 23.38 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 23.42 | 23.46 | 3 | ||
Ostrava-Bartovice | 23.51 | 23.51 | 1 | ||
Šenov | 23.54 | 23.54 | |||
Havířov | 23.58 | 23.59 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia