Os 27732 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 22.56 | 0.00 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 0.00 | 22.06 | 1/2 | ||
Běleč | 22.12 | 22.12 | |||
Liteň | 22.16 | 22.19 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 22.24 | 22.24 | |||
Nesvačily | 22.28 | 22.28 | |||
Všeradice | 22.31 | 22.31 | |||
Vižina | 22.34 | 22.34 | |||
Osov | 22.38 | 22.38 | |||
Hostomice pod Brdy | 22.42 | 22.44 | 2 | ||
Radouš | 22.47 | 22.47 | |||
Neumětely | 22.50 | 22.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster