Os 26840 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 5.47 | 0.00 | 3 | ||
Most | 0.00 | 5.21 | 4 | ||
Most-Kopisty | 5.27 | 5.27 | |||
Most-Minerva | 5.31 | 5.31 | |||
Litvínov město | 5.36 | 5.36 | |||
Louka u Litvínova | 5.38 | 5.40 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 5.42 | 5.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster