Os 26810 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 18.29 | 0.00 | 2 | ||
Most | 0.00 | 17.17 | 4 | ||
Most-Kopisty | 17.23 | 17.23 | |||
Most-Minerva | 17.27 | 17.27 | |||
Litvínov město | 17.32 | 17.32 | |||
Louka u Litvínova | 17.34 | 17.36 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 17.38 | 17.38 | |||
Osek město | 17.43 | 17.46 | 3 | ||
Horní Háj | 17.49 | 17.49 | |||
Hrob | 17.54 | 17.57 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 18.00 | 18.00 | |||
Dubí | 18.07 | 18.10 | 2 | ||
Mikulov v Krušných horách | 18.18 | 18.18 | |||
Mikulov-Nové Město | 18.25 | 18.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster