Os 26269 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železný Brod | 8.52 | 0.00 | 4 | ||
Tanvald | 0.00 | 8.26 | 4 | ||
Velké Hamry | 8.31 | 8.31 | |||
Plavy | 8.33 | 8.33 | |||
Návarov | 8.38 | 8.38 | |||
Jesenný | 8.43 | 8.43 | |||
Spálov | 8.48 | 8.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci