Os 2606/7 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov nad Ploučnicí | 10.32 | 0.00 | 4 | ||
Rumburk | 11.49 | 0.00 | 1 | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 10.16 | 4 | ||
Děčín východ | 10.20 | 10.21 | 3 hor. | ||
Březiny u Děčína | 10.24 | 10.24 | |||
Malá Veleň | 10.28 | 10.28 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 10.33 | 4 | ||
Dolní Habartice | 10.36 | 10.37 | |||
Markvartice | 10.40 | 10.41 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 10.45 | 10.45 | |||
Česká Kamenice | 10.50 | 10.52 | 2 | ||
Horní Kamenice | 10.54 | 10.54 | |||
Mlýny | 11.00 | 11.05 | 3 | ||
Kytlice | 11.08 | 11.09 | |||
Jedlová | 11.16 | 11.23 | 4 | ||
Chřibská | 11.30 | 11.30 | 2 | ||
Rybniště | 11.35 | 11.36 | 3 | ||
Krásná Lípa město | 11.39 | 11.39 | |||
Krásná Lípa | 11.42 | 11.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia