Os 25900/1 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 12.51 | 0.00 | 3 | ||
Rudná u Prahy | 12.30 | 0.00 | 4 | ||
Praha-Žvahov | 11.50 | 11.50 | |||
Praha-Waltrovka | 11.55 | 11.55 | |||
Praha-Cibulka | 11.58 | 11.58 | |||
Praha-Stodůlky | 12.00 | 12.00 | |||
Praha-Zličín | 12.06 | 12.06 | 3 | ||
Hostivice | 12.12 | 12.19 | 5 | ||
Hostivice-Litovice | 12.24 | 12.24 | |||
Rudná u Prahy | 0.00 | 12.30 | 4 | ||
Zbuzany | 12.34 | 12.34 | |||
Praha-Řeporyje | 12.37 | 12.38 | 2 | ||
Praha-Holyně | 12.42 | 12.42 | |||
Praha-Hlubočepy | 12.45 | 12.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy