Os 2317 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.20 | 0.00 | III./5 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 16.04 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 16.11 | 16.11 | |||
Prackovice nad Labem | 16.15 | 16.15 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 16.17 | 16.17 | |||
Malé Žernoseky | 16.20 | 16.20 | |||
Lovosice město | 16.23 | 16.23 | |||
Lovosice | 16.25 | 16.32 | 3 | ||
Lukavec | 16.35 | 16.35 | |||
Nové Kopisty | 16.37 | 16.37 | |||
Bohušovice nad Ohří | 16.39 | 16.40 | 2 | ||
Hrdly | 16.42 | 16.42 | |||
Oleško | 16.44 | 16.44 | |||
Hrobce | 16.47 | 16.48 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 16.53 | 16.54 | 1/3 | ||
Dobříň | 16.56 | 16.56 | |||
Záluží | 16.59 | 16.59 | |||
Hněvice | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Horní Počaply | 17.06 | 17.06 | |||
Dolní Beřkovice | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Cítov | 17.14 | 17.14 | |||
Vraňany | 17.18 | 17.18 | 2 | ||
Mlčechvosty | 17.21 | 17.21 | |||
Nové Ouholice | 17.24 | 17.24 | |||
Nelahozeves | 17.26 | 17.27 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 17.29 | 17.29 | |||
Kralupy nad Vltavou | 17.34 | 17.44 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 17.47 | 17.47 | |||
Libčice nad Vltavou | 0.00 | 17.51 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 17.53 | 17.53 | |||
Řež | 17.55 | 17.55 | |||
Úholičky | 17.57 | 17.57 | |||
Roztoky-Žalov | 17.59 | 17.59 | |||
Roztoky u Prahy | 0.00 | 18.04 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 18.07 | 18.07 | |||
Praha-Bubeneč | 0.00 | 18.11 | 2 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 18.14 | 18.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster