Os 22210 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledečko | 15.53 | 0.00 | 4 | ||
Kolín | 0.00 | 14.40 | 1A | ||
Kolín místní nádraží | 14.42 | 14.42 | |||
Hluboký Důl | 14.46 | 14.46 | |||
Červené Pečky | 14.50 | 14.50 | |||
Ratboř | 14.56 | 14.56 | 2 | ||
Kořenice | 15.00 | 15.00 | |||
Chotouchov | 15.02 | 15.02 | |||
Pučery | 15.04 | 15.04 | |||
Bečváry | 15.10 | 15.11 | 3 | ||
Drahobudice | 15.15 | 15.15 | |||
Hatě | 15.19 | 15.19 | |||
Chmeliště | 15.23 | 15.23 | |||
Uhlířské Janovice | 15.26 | 15.27 | 3 | ||
Mitrov | 15.30 | 15.30 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 15.36 | 15.36 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 15.40 | 15.40 | |||
Rataje nad Sázavou | 15.49 | 15.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök