Os 21016 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dolní Žleb | 16.59 | 0.00 | 1 | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 16.44 | 3 | ||
Děčín-Přípeř | 16.46 | 16.47 | |||
Děčín-Prostřední Žleb | 16.49 | 16.50 | 2 | ||
Děčín-Čertova Voda | 16.53 | 16.54 | |||
Dolní Žleb zastávka | 16.56 | 16.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci