Os 20020 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 18.29 | 0.00 | 3 | ||
Bílá Voda | 0.00 | 17.28 | |||
Moravský Karlov | 17.30 | 17.30 | |||
Červená Voda | 17.34 | 17.35 | 2 | ||
Dolní Orlice | 17.38 | 17.38 | |||
Králíky | 17.41 | 17.42 | 2 | ||
Králíky zastávka | 17.44 | 17.44 | |||
Dolní Lipka | 17.48 | 17.52 | 2 | ||
Lichkov | 17.58 | 18.00 | 2 | ||
Mladkov | 18.03 | 18.03 | |||
Těchonín | 18.08 | 18.09 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 18.13 | 18.14 | |||
Jablonné nad Orlicí | 18.16 | 18.17 | 3 | ||
Verměřovice | 18.22 | 18.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök