Os 19430 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 21.41 | 0.00 | 1./1 | ||
Čelákovice | 0.00 | 20.34 | 3 | ||
Čelákovice zastávka | 20.37 | 20.37 | |||
Lázně Toušeň | 20.42 | 20.42 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 20.48 | 20.48 | |||
Brandýs nad Labem | 20.52 | 21.15 | 3 | ||
Polerady nad Labem | 21.20 | 21.20 | |||
Kostelec nad Labem | 21.24 | 21.24 | |||
Jiřice | 21.30 | 21.30 | |||
Lobkovice | 21.33 | 21.33 | |||
Neratovice město | 21.35 | 21.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök