Os 19420 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brandýs nad Labem | 15.52 | 0.00 | 3 | ||
Čelákovice | 0.00 | 15.34 | 3 | ||
Čelákovice zastávka | 15.37 | 15.37 | |||
Lázně Toušeň | 15.42 | 15.42 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 15.48 | 15.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci